ДОСЯГНЕННЯ

ТОВ «Ромни-кондитер» - це сильна процвітаюча компанія, яка протягом 16-ти років успішно реалізовує кондитерські вироби не тільки на Україні, а й за кордоном.За роки роботи підприємства накопичений великий досвід. Унікальні рецептури солодощів и сучасні технології виробництва дозволяють виробляти продукти найвищої якості, здатні гідно конкурувати з виробниками аналогічної продукції.

Наші солодощі представлені в кожному куточку України, а також Туркменістані, Молдові, Латвії, Німеччині, Естонії, США, Ізраїлі и Грузії. За період роботи продукція ТМ Ромни-кондитер неодноразово ставала переможцем різних конкурсів і виставок:

  • Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт та послуг) "100 кращих товарів України" 2008-2013 рр
  • Лауреат ХХ Ювілейної міжнародної виставки-ярмарка "АГРО-2008"
  • Лауреат ХVIII Міжнародного бізнес-форуму "Слов'янський базар" в номінації "Виробник найкращої продукції"
  • Переможець національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання "Лідер галузі" 2004-2005 рр

Висока якість продукції підтверджена:

Система менеджменту безпеки продуктів харчування ISO 22000:2005

В основі стандарту лежить системний підхід, який стосується всіх параметрів зберігання продуктів харчування на кожному етапі технологічного процесу, який дає змогу бути впевненим в якості і виробляти продукцію, безпечну для здоров'я людини.

Сертификат на систему управління якістю ISO 9001:2009

В основі стандарту лежить система менеджменту, націдена на безперервну оптимізацію товарів і послуг підприємства, ретельний контроль якості продукції, починаючи з якості вхідної сировини, поступового контролю кожного етапу виробництва і закінчуючи оцінкою готового продукту. Даний сертифікат дозволяє без перешкод експортувати продукцію на ринки Європи та інших країн.

Сертификація в системі УкрСЕПРО

передбачає проведення обстеження виробництва, сертифікаційні випробування відібраних на підприємстві-виробнику зразків продукції і технічний нагляд (контрольні випробування поточні обстеження виробництва ). Весь асортимент ТМ Ромни-кондитер, який налічує більше 300-т найменувань, відповідає вимогам нормативних документів, визначених законодавчими актами України.

Компанія Ромни-кондитер НЕ використовує для виробництва своєї продукції генно модифіковані продукти

які є потенційно шкідливими для здоров'я людини. Відсутність їх в продукції ТМ Ромни-кондитер підтверджена протоколами дослідження на наявність ГМО в продуктах, наданими державними спеціалізованими лабораторіями.